Спіраль транспортного шнека та шнек 95мм

Производитель: Trevo Heating Systems
Код товара: 000000591
Доступность: На складе

0
  • 0.00 грн.
При виборі шнека слід керуватися цілою низкою взаємопов’язаних параметрів, ступінь важливості яких може змінюватися в кожному окремому випадку.

Основним критерієм при виборі гвинтового шнека як сам буде проходити продукт, а точніше його фізичні властивості: насипна щільність, вологість, розмір часток, температура та абразивні властивості. Властивості продукту визначають вид використовуваного шнекового гвинта і схему роботи гвинтового конвеєра а саме чи він штовхає або тягне. Слід врахувати, що деякі властивості продукту можуть змінюватися в процесі його транспортування або попереднього зберігання.

Так наприклад продукти схильні до злежування, вимагають попереднього перемішування або вібраційної  дії, для обвалення зі стінок прийомного бункера, що визначає необхідність установки перед шнеком вібраційних агрегатів.

Незалежно  від того чи буде шнек працювати безперервно або використовуватися періодично, продуктивність визначається як обсяг транспортованого матеріалу в одиницю часу. Якщо планується використовувати шнек для безперервної подачі матеріалу і вимоги до точного дотримання продуктивності являється точним параметром, то важливо передбачити наявність технічних засобів дозволяють регулювати продуктивність в бажаних межах наприклад за допомогою автоматики розробленої компанією Трево.

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

UA-98668729-1